• Продажбата
  • Ново
5 компјутери М4 Нерѓосувачки Челик Кука & Око Turnbuckle Жица/Јаже Тензија Стегне Алатки за Полнење Конектор Линија Конектор Да се Стегне Куки TH4
zoom_in

5 компјутери М4 Нерѓосувачки Челик Кука & Око Turnbuckle Жица/Јаже Тензија Стегне Алатки за Полнење Конектор Линија Конектор Да се Стегне Куки TH4

DEN 216.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики
-100% Сосема нов и висок квалитет
Изработени од нерѓосувачки челик
-Со работна магнетни, лесен за употреба
-Може да се користи за да се стегне затегнато јаже, и да ги регулираат еластична ефект
-Лесен за употреба
Спецификации
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304
Тежина : Околу. 110g
Забелешка
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Мало боја/моделот на разлики помеѓу серии.
5 PCS* Нерѓосувачки Челик Кука & Око Turnbuckle Челичното Јаже Напнатост

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
кука
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
кука:
жица tensioner
Куките:
челик жица tensioner
Функција:
turnbuckle нерѓосувачки

Им се допаѓа и на купувачите..