• Продажбата
  • Ново
Шарени Гумени Играчки за Миленичиња 7CM Море Urchin Топката Метеор Топката се Огласува Играчка За Куче Играчки
zoom_in

Шарени Гумени Играчки за Миленичиња 7CM Море Urchin Топката Метеор Топката се Огласува Играчка За Куче Играчки

DEN 41.00 58.56

Износ
check Во продавницата.


Име на производ : Винил звук метеор топка
Материјал : Винил
Боја : зелена, розова, жолта, портокалова (боја случаен испорака)
Спецификација : 6.5 см во дијаметар и тежи околу 25g
Пакетот вклучува : 1 * метеор топка
Забелешка : Боја Испратите Случајно
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
2. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm = 0.39 инчи)
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.

Големина:
L
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Џвака Играчки
Бренд Име:
panDaDa
Материјал:
Винил

Им се допаѓа и на купувачите..