• Продажбата
  • Ново
Исток 5 Компјутери 30x40CM Микрофибер Стакло Крпа Прозорец Шофершајбната Чистење Облека Eyeglass Крпи Брзо Сушење Трајни Стакло Славини
zoom_in

Исток 5 Компјутери 30x40CM Микрофибер Стакло Крпа Прозорец Шофершајбната Чистење Облека Eyeglass Крпи Брзо Сушење Трајни Стакло Славини

DEN 470.00 939.84

Износ
check Во продавницата.


> Најдобрите Чистење Крпа Некогаш!
> Најдобро Одговара За Сушење На Влажни Површини Или За Употреба Со Брз Детали И Безводни Carwash Производи
> Премиум Квалитет Материјал И Зајакнати Рабови Се Направи Оваа Крпа Силни И Долготрајни.
> Ултра Мека, Кадифен-Долго Куп Не Абразивни Микрофибер Крпи Ќе Не Нула Бои, Палта Или Други Површини, Може да Се Користи За Стакло, Огледала, Плочки, Windows, Автомобили, Раце, Јадења и сл.
Име Микрофибер Крпа за Чистење Боја Портокалова,Зелена,Сина(Случаен) Големина 30*40cm Материјал Полиестер,Polyamide
> Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути.
>Да ја прифатиме Alipay само.
>WORLDWIDESHIPPING. (Освен некои земји и APO/FPO)
>Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. >Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
>Производи, како што се вистински објект и слики може да се суптилни разлики.
>SERVICE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
>Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
> Време На Испорака :
>Сите вратени предмети МОРА да Биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
>Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата.

боја:
случаен
Спецификација:
5pcs
Бренд Име:
Исток
Употреба:
Чистење
Производство:
Перење Подлога
Материјал:
Микро Влакна
Функција:
Еко-Пријателски

Им се допаѓа и на купувачите..