• Продажбата
  • Ново
Луксузна Bling Кристал Кристал Дијамант Фокс Крзно Коса TPU Назад Случај за iPhone 4s 5s 5C 6 6s плус 7 7plus со Lanyard
zoom_in

Луксузна Bling Кристал Кристал Дијамант Фокс Крзно Коса TPU Назад Случај за iPhone 4s 5s 5C 6 6s плус 7 7plus со Lanyard

DEN 180.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Повратни информации
· Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек .
·Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.
·Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
·Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.
·Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор.
·Ние го разбираме проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
·Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. ви благодариме!!!

Материјал:
за 4s, за 5 5s SE, за 6 6s, за i7, за 6 6s плус, за 7 плус, за 5C
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Карактеристики:
Мека Случај
Големина:
for iPhone 5 5s 6 6s 7 plus
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
кристал случај
дизајн:
Jewelled
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
LaMaDiaa

Им се допаѓа и на купувачите..