• Продажбата
  • Ново
Highquality Преносни Водоотпорен Жените Долна Облека Градници Складирање Торба Девојка Патување Козметички Шминка Организатор Торба Багаж WashBag
zoom_in

Highquality Преносни Водоотпорен Жените Долна Облека Градници Складирање Торба Девојка Патување Козметички Шминка Организатор Торба Багаж WashBag

DEN 212.00 235.20

Износ
check Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
26
Материјал Состав:
Најлон
Број На Модел На:
a150
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
12cm
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
HKOTIIK
Објектот Тежина:
0.17kg
Обликот:
Кутија
Објектот Висина:
14cm

Им се допаѓа и на купувачите..