• Ново
ТОПЛО лето есен мода жени со висок квалитет имитација СТП овци кожа црн мотор кожа јака strapless долго палто XL
zoom_in

ТОПЛО лето есен мода жени со висок квалитет имитација СТП овци кожа црн мотор кожа јака strapless долго палто XL

DEN 3624.00

Износ
check Во продавницата.


Ние си Factorey штекер за разумна цена
Мало + на Големо + ОЕМ
Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот веб-сајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ? Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена граница
Нашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат pls
Само да уживаат во процесот на купување ! Вратите на суштината, го Носат ти пат !
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.
Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Декорација:
Epaulet,3D Печатење,Sequined,Батон,Прилагодлив Половината,Црисс-Крстот,Џебови,Spliced,Преден Џеб,Sashes,Патентите
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
СТП,ПВЦ
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1060
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Облека Должина:
Долго
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака

Им се допаѓа и на купувачите..