• Ново
SHILO ОДИ Појас Жените Пролет јакна Панк Стил Краток вистинска Кожа Палто lapel метал ѕвезда заковки патент Јакна црна Кожа Палто
zoom_in

SHILO ОДИ Појас Жените Пролет јакна Панк Стил Краток вистинска Кожа Палто lapel метал ѕвезда заковки патент Јакна црна Кожа Палто

DEN 11952.00

Износ
check Во продавницата.


Ние си Factorey штекер за разумна цена
Мало + на Големо + ОЕМ
Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот веб-сајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ?
Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена граница
Нашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат pls Вратат во суштина, го Носат ти пат !
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени.
Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Декорација:
3D Печатење,Sequined,Батон,Занитвам,Прилагодлив Половината,Џебови,Spliced,Патентите,Sashes
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Овча
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
795

Им се допаѓа и на купувачите..