• Ново
1 Пар Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Лост Право Левата Рака
zoom_in

1 Пар Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Лост Право Левата Рака

DEN 1593.12

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : Високо квалитетни, трајни, лесно да го инсталирате За употреба со хидраулични сопирачки системи со 10мм Понесе Прилагодливи дизајн, обезбедуваме совршен лост позиција за да се усоврши на сопирачката, зголемување на безбедноста Fitment : Универзална одговара за 7/8 инчи(22mm) Мотоцикл Кочница Handlebars се Вклопува 90cc,110cc & 125cc велосипеди Одговара на повеќето Кинески увоз Пдд/Кал велосипеди Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сребро Тип : Право & Левата Огледало Тема : 7mm Понесе Големина : 10мм Големина : Како на сликата покажа Количина : 1 Пар Забелешка : Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 Пар x Хидраулични Сопирачки, Спојки(Лево и Десно)

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Име На Модел:
1A20802
Објектот Ширина:
3.2cm
Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Тежина:
684g
Објектот Должина:
21.5cm

Им се допаѓа и на купувачите..