• Продажбата
  • Ново
Rainbery 2018 Бејзбол Софтбол Фудбал Кожа На Коса И Накит Цвет Коса Клипот Или Боја На Косата Лак Вратоврска Ткаени Кожа На Коса И Накит
zoom_in

Rainbery 2018 Бејзбол Софтбол Фудбал Кожа На Коса И Накит Цвет Коса Клипот Или Боја На Косата Лак Вратоврска Ткаени Кожа На Коса И Накит

DEN 129.00 215.04

Износ
check Во продавницата.


Rainbery Трговија На Големо 2018 Бејзбол Софтбол Фудбал Кожа На Коса И Накит Цвет Коса Клип Лак Вратоврска Ткаени Кожа На Коса И Накит
ПРЕВОЗОТ :
-1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
-2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
-3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
-4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
ПОВРАТНИ информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
JH0082
Стил:
Тренди
Бренд Име:
L & N Rainbery
Метали Тип:
Никој
Тип:
Hairgrips
is_customized:
No
Материјал:
кожа

Им се допаѓа и на купувачите..