• Продажбата
  • Ново
120PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци
zoom_in

120PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

DEN 1306.00 1632.00

Износ
check Во продавницата.


ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИ
Име : Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња со Кристално Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња Додатоци
Бренд : Masokan
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Сите фотографии се направени во вид
СРЕЌЕН ШОПИНГ
1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме. 1. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. 2. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија. 3. Сигурен квалитет и прифатлива цена. 4. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. 5. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. 6. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел. Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .

Бренд Име:
MASOKAN
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZK433
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
бисери,rhinestones,легури на метал
Стилови:
flatback,НО A58 има дупка
Технологија:
позлата,рака за шиење
Обликот:
цвет,зрачење,пентагон
Употреба:
Headwear,Чанти,Чевли,Облека,Облека
1:
легура flatback копчиња за фустан занаети
2:
светла цвет копчиња за бебе коса додатоци
3:
јасно украсни копчиња за коса орнаменти
4:
bling метал кристал копчиња за занаети
5:
сјајна кристал копчиња за свадба разубавувањето
6:
новороденче бисер копчиња за цвет центар

Им се допаѓа и на купувачите..