• Продажбата
  • Ново
5Pcs Нови детски Цртан филм Еластична венчиња Бебе Девојка Headdress Јаже Принцеза Коса Јаже За Деца Acessorio Де Cabelo Т
zoom_in

5Pcs Нови детски Цртан филм Еластична венчиња Бебе Девојка Headdress Јаже Принцеза Коса Јаже За Деца Acessorio Де Cabelo Т

DEN 44.00 62.40

Износ
check Во продавницата.


Подвиг ure : 100% Сосема нов и висок квалитет. Количина : 5 Компјутери Материјал : Крпа Голема костим да се облекуваат, cosplay, танц и партија Боја : Случајни
Packag e Содржина :
5 КОМПЈУТЕРИ венчиња
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
VALINK
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Headwear
Материјал Состав:
Платно
Возраст Опсег:
3T
Тип:
еластична венчиња
1:
Коса Додатоци
2:
Headband
3:
tiaras infantis
4:
косата клип
5:
тиара
6:
капчиња коса
7:
Бебе Headband
8:
цвет sash појас
9:
косата клипови за деца
0:
Младата Главата Обвива

Им се допаѓа и на купувачите..