• Продажбата
  • Ново
50Pieces Овци Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето Занает Материјали за Шиење трговија на Големо 17*25mm
zoom_in

50Pieces Овци Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето Занает Материјали за Шиење трговија на Големо 17*25mm

DEN 89.00 95.52

Износ
check Во продавницата.

50 Pieces Овци Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето Занает Материјали за Шиење трговија на Големо 17*25mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : Дрво
Големина : 17*25mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. . . .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно Можете да контактирате со услуга за клиентите, ако цел повеќе од 7 и плаќа на испорака задолжен за Epacket.
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од Два месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Обликот:
овална
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
СБ-1703012
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Свежо Градина
Декорација:
Никој
Обликот:
дрвени копчиња
Стил:
украсни копчиња
Користење на:
scrapbooking додатоци

Им се допаѓа и на купувачите..