• Продажбата
  • Ново
10мм-30мм Избрани мешани дрво копчиња 50pcs случаен месо тело за шиење копчето за занает scrapbooking додатоци
zoom_in

10мм-30мм Избрани мешани дрво копчиња 50pcs случаен месо тело за шиење копчето за занает scrapbooking додатоци

DEN 132.00 143.52

Износ
check Во продавницата.


Производи Детали
Материјал :
ДРВЕНИ
Големина на :
МЕШАНИ
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Случајно Се Меша
Количина :
Ќе добиете 5 0 Pcs на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба. кога ќе се направи ред,ве Молиме проверете на плаќање, како што е можно порано,па дојде до тоа ќе soonest. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS.Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област. 3),Европа,Северна Америка Област,ние ќе се обидеме да брод од страна на курирската служба DHL, или ЕМС за нарачки повеќе од 260 за комбиниран нарачки под КИНА ПОСТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба.
Бесплатен Превозот 200pcs/многу ГОЛЕМИ Шарени Чувствува Снегулка Печ Не-Плетени Ткаенини Applique Edelweiss 25мм Фестивал Оркестарот, DIY Работа US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs 3/8" 10мм сатен лента Шарени пакување појас подарок свадба партија деко занает лакови Облека Додаток US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs 3/8" 1cm сатен лента печатени Hello Kitty пакување појас подарок свадба партија деко занает лакови Облека Додаток US$ 6.

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Бренд Име:
AXHSR
Број На Модел На:
М-21
Големина:
mix

Им се допаѓа и на купувачите..