• Ново
Бесплатен превозот 5sets 10pin sumitomo авто жица подигнат кабелски приклучок автомобилот 10hole unsealed конектор 6098-0249
zoom_in

Бесплатен превозот 5sets 10pin sumitomo авто жица подигнат кабелски приклучок автомобилот 10hole unsealed конектор 6098-0249

DEN 480.00

Износ
check Во продавницата.


Опис : 5 X 10 начин женски конектор 50 X терминали Објект слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

боја:
5sets, 10sets, 100sets
Број На Модел На:
HD106-2.2-21

Им се допаѓа и на купувачите..