• Продажбата
  • Ново
10pcs/Многу Злато Позлатен Банана Обврзувачки Пост Големи Тековната Засилувач од 4mm Банана Приклучок за Штекер Говорникот Терминал 5 Парови Црвена+Црна
zoom_in

10pcs/Многу Злато Позлатен Банана Обврзувачки Пост Големи Тековната Засилувач од 4mm Банана Приклучок за Штекер Говорникот Терминал 5 Парови Црвена+Црна

DEN 467.00 667.20

Износ
check Во продавницата.


10pcs Злато Позлатен Банана Приклучок Џек Обврзувачки Пост Аудио Банана Приклучок за Штекер за Антена Терминал 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКА
Тип : Говорникот Обврзувачки Пост Терминал Интерфејс Конектор Тип : 4mm Банана Приклучок за Штекер за Апликација : Аудио,Видео,Осветлување, итн. Позлата : Злато Позлатен Боја : Црвена,Црна Нето Тежина : 12.4 g/еез Пакет се Вклучени : 10pcs Обврзувачки Пост Терминал Конектори (5pcs Црвена+5pcs Црна) Кликнете на овој линк за 100pcs/многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Број На Модел На:
LRTC6003110
Бренд Име:
R
Име На Модел:
Говорникот Обврзувачки Пост Конектор
Интерфејс Тип:
банана приклучок
Примена:
Аудио,Видео,Осветлување, итн.
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
боја:
Црна,Црвена
позлата:
Злато Позлатен

Им се допаѓа и на купувачите..