• Ново
(1 buc)szomk нови пластични домување за pcb одбор пластични делница кутии електрични din железнички пластична кутија 168*115*40mm
zoom_in

(1 buc)szomk нови пластични домување за pcb одбор пластични делница кутии електрични din железнички пластична кутија 168*115*40mm

DEN 422.40

Износ
check Во продавницата.

(1 buc)szomk нови пластични домување за pcb одбор пластични делница кутии електрични din железнички пластична кутија 168*115*40mm
1, Itmes : ABS мрежа куќишта
2, боја : светло сива боја
3, големина : 168*115x40mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 98g
Други сопствени услуги
1, промена алуминиум должина
2, промена на бојата на нашите кутии
3, производ полирање
4, боени
5, брусен масло
6, кроени
7, lasder гравирање
8, ПВЦ етикетата
9, Акрилик плоча
10, свила екран печатење
11, направи налепница
12, силика гел рабови
13, sandblasting
14, жица цртање
15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1/4/10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница. : ) За повеќе парчиња или други количина, ве молам дозволете ми да знам. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас преку контакт информации го оставам јас мојата продавница е банер. Ви благодариме. Ние сме спремни да го реши секој проблем ви се исполнат. : ) Мојот skype е Луси-Жу
превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена;
инаку, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека
тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Пошта, и се
3-10 дена од Express.

Број На Модел На:
АК-P-20
кориснички MOQ:
30pcs
Кориснички Услуги:
исечок,silkscreen,боја,налепница,ласерско гравирање,Акрилик плоча,labe
Материјал:
пластични случај
Тип:
проектот кутија соларен контролер школка инструмент кутија
снабдувач:
SZOMK електроника куќиште производство
Број На Модел На :
АК-P-20
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)
Надворешни Димензии:
168*115*40mm

Им се допаѓа и на купувачите..