• Продажбата
  • Ново
10Pcs 3А 12v За DC Напојување Џек Штекер Женски Панел Планината Конектор 5.5 мм 2.1 mm Приклучок Адаптер 2 Терминал Видови 5.5*2.1
zoom_in

10Pcs 3А 12v За DC Напојување Џек Штекер Женски Панел Планината Конектор 5.5 мм 2.1 mm Приклучок Адаптер 2 Терминал Видови 5.5*2.1

DEN 43.00 47.52

Износ
check Во продавницата.


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
Карактеристики :
• Метални панел монтажа пластика/метал 2.1mmx5.5mm приклучок за DC
• 2 терминал вид-позитивни & негативно
• Монтажа дупка од 7.8 mm потребна.
• Заврши со задните одредување заклучување орев.
• Тоа ќе биде потребно 3.2 mm притисни на конекторите или лемење одговара.
• Бара од вкупно царинење зад панел од 13mm
Спецификации :
• Контакт оценка : MAX 3А 12 V DC
• Конектор големина : 2.1 mm x 5.5 мм x 9mm
• Производ големина : 10мм x 10мм x18mm
• Макс панел длабочина : 3мм
Пакет :
10 x DC Напојување Женски Панел Планината Конектор

Бренд Име:
diymore

Им се допаѓа и на купувачите..