• Продажбата
  • Ново
1 Пар USB Конектор Машки & Женски DIY 2.0 Микро Бесплатен Превозот Конектори Полнење Штекер Микро USB Приклучок Опашка Црна Пластика Залив
zoom_in

1 Пар USB Конектор Машки & Женски DIY 2.0 Микро Бесплатен Превозот Конектори Полнење Штекер Микро USB Приклучок Опашка Црна Пластика Залив

DEN 39.00 48.48

Износ
check Во продавницата.


боја:
машки женски
Пакет:
1 пар
Број На Модел На:
USBConnector

Им се допаѓа и на купувачите..