• Продажбата
  • Ново
2 парчиња Висок Квалитет Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот L-тип
zoom_in

2 парчиња Висок Квалитет Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот L-тип

DEN 270.00 360.00

Износ
check Во продавницата.


Висок Квалитет на Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот L-тип
Пакет содржи : 2 парчиња

Број На Модел На:
3.5 Џек Приклучок За Слушалки

Им се допаѓа и на купувачите..