• Ново
KingClouds 120D/2 28colors/многу Multicolor Полиестер Везови Тема 5set 140pcs/комплет Крстот Бод Свила Теми Везови Линија
zoom_in

KingClouds 120D/2 28colors/многу Multicolor Полиестер Везови Тема 5set 140pcs/комплет Крстот Бод Свила Теми Везови Линија

DEN 4511.52

Износ
check Во продавницата.


King Clouds 120 D/2 28 PCS/многу Multicolor Полиестер Везови Конец за Шиење Везови 5set 140pcs/комплет Крстот Бод Свила Теми Везови Линија

Употреба:
Капчиња,Ткаење,Шиење,Teabag,Рачно Плетење,Везови,Крстот Бод,Плетење
Функција:
Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Висока Издржливост,Абразија-Отпорни,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Count:
120D/2
Број На Модел На:
300М-28C
Тежина (g/топка):
15g
Техника:
Mercerized
Предиво Тип:
Филамент
Материјал:
100% Полиестер
полиестер везови нишка:
28 бои
Големина:
300Y / конус
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..