• Продажбата
  • Ново
20pcs USB OTG Um conector Femea став CIMA em angulo став Мини USB B Masculino 5Pin приклучок адаптер cabo curto atacado frete гратис
zoom_in

20pcs USB OTG Um conector Femea став CIMA em angulo став Мини USB B Masculino 5Pin приклучок адаптер cabo curto atacado frete гратис

DEN 1209.00 1272.00

Износ
check Во продавницата.


о cabo й 28 AWG
velocidade де até 480 Mbps

Должина на кабел:
25cm
боја:
Црна
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
кабел
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Им се допаѓа и на купувачите..