• Продажбата
  • Ново
Бесплатен Превозот Нови HDD покритие За IBM T60 T60P 14 SATA Хард Диск Caddy маска
zoom_in

Бесплатен Превозот Нови HDD покритие За IBM T60 T60P 14 SATA Хард Диск Caddy маска

DEN 288.00 303.84

Износ
check Во продавницата.


Бренд нови, високо-квалитетни
90 Дена Гаранција
Овој производ има се тестирани во добра работна состојба.
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Број На Модел На:
hdd конектор
Производи Статус:
Акции

Им се допаѓа и на купувачите..