• Ново
SCSI Кабел HPDB40 HPDB40P Машки Да Машки Кабел HPDB 40 Pin Конекција Линија Професионални Прилагодите Висок Квалитет
zoom_in

SCSI Кабел HPDB40 HPDB40P Машки Да Машки Кабел HPDB 40 Pin Конекција Линија Професионални Прилагодите Висок Квалитет

DEN 1727.52

Износ
check Во продавницата.


Професионални Прилагодите Висок Квалитет CSCI Кабел HPDB40 HPDB40 P Машки Да Машки Кабел

Должина на кабел:
1m, 1.5 м, 2m, 3m, 5m
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Landy
Тип:
SCSI Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
HDB40

Им се допаѓа и на купувачите..