• Ново
E-принос 90 степени Десна Аглеста SATA 22Pin 7+15 Машки да SFF-8482 САС 22 Pin Женски Продолжување Конвертор Адаптер за Хард Диск Дпи
zoom_in

E-принос 90 степени Десна Аглеста SATA 22Pin 7+15 Машки да SFF-8482 САС 22 Pin Женски Продолжување Конвертор Адаптер за Хард Диск Дпи

DEN 99.84

Износ
check Во продавницата.

SFF-8482 САС 22 Pin женски 7 Pin + 15 Pin SATA машки Адаптер
Answer : ___________________________ NOTE : САС хард диск јарболот имаат SATA лого!!!!
Оваа САС полнач за батерии 1x SATA 22pin, ви овозможува да се поврзете на САС HDD со SFF 8482 порта на САС компатибилен SATA контролер (хибрид контролер). тоа се користи за да се поврзете мобилни хард диск и хард диск и кабли материјал : ПВЦ,позлатени терминали. Пакет : 1 x Адаптер.
Answer : ___________________________ NOTE : САС хард диск јарболот имаат SATA лого!!!!
1. Ние прифаќаме Зачувам. Можете да Платите преку Alipay, Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер на Ali Express.
2. Ве молиме да направи плаќање во најкраток можен рок, така што ќе може да се добие објект од порано.
3. Ве молиме да не контактирате ако имате било какви други прашања во врска со плаќање!
4. Забелешка : Било увоз тарифа на објектот е на купувачот одговорност, не се вклучени во продажната цена или такси превозот; Но ние ќе се прогласи за испорака како подарок да ви помогне да добиете објект преку Царинската со пониска вредност. 1. Во светот Превозот, освен неколку земји и APO/FPO.
2. Сите нарачки ќе бидат веднаш обработени и повеќето наредби може да се испраќаат од 5 дена по уплатата е потврдено.
3. Заради stockout и празници, некои наредби можеби ќе треба неколку дена да се испраќаат надвор од обично. Ве молиме да бидете трпеливи!
4. Ние само бродот на објектот потврдените цел адреси, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашата адреса за испорака.
5. Факултативна превозот начини : Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Mail, e Packe, EMS, DHL, Fedex, UPS-от, итн.

Должина на кабел:
сас да sata
Пакет:
Yes
Бренд Име:
E-принос
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
сас да sata
Производи Статус:
Акции

Им се допаѓа и на купувачите..