• Ново
HDMI V1.4 Женски Женски F/F Спојка Extender Адаптер Приклучок за HDTV HDCP 1080P HDMI Кабел за Продолжување Конектор Конвертор 5PCS
zoom_in

HDMI V1.4 Женски Женски F/F Спојка Extender Адаптер Приклучок за HDTV HDCP 1080P HDMI Кабел за Продолжување Конектор Конвертор 5PCS

DEN 171.84

Износ
check Во продавницата.


HDMI V1.4 Женски Женски F/F Спојка Extender Адаптер Приклучок за HDTV HDCP 1080 P HDMI Кабел за Продолжување Конектор Конвертор 5 PC
Овој HDMI женски женски адаптер е да се прошири на вашиот HDMI кабел, се приклучи два кабли заедно. Во прилог, тоа е корисно кога сакате HDMI родова промена која ги претвора машки HDMI конекторот во женски конектор. Карактеристики : Висок квалитет на HDMI Женски Женски Пол Промени Адаптер ги Претвора машки HDMI конекторот во женски конектор Поврзува 2 машки кабли заедно или да се направи машки да се женски продолжување кабел. Злато позлатен интерфејс овозможува највисоки перформанси врска помеѓу HDMI компоненти или кабли, го Прави лесно да уживаат во ултра-висока дефиниција видео Боја : црна Тежина : 12g Големина : 28x20x11mm Конектор : два HDMI Женски конектори Пакет се вклучени : 5 x HDMI V1.4 Женски ДА HDMI V1.4 Б Женски Злато Позлатен Адаптер Спојка

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
hdmi адаптер

Им се допаѓа и на купувачите..