• Продажбата
  • Ново
Се водат USBC USB-C 3.1 USB Тип C до USB 2.0 Машки Податоци Рамен Тенок Кабел 100cm 1m 3ft за Бела Таблета
zoom_in

Се водат USBC USB-C 3.1 USB Тип C до USB 2.0 Машки Податоци Рамен Тенок Кабел 100cm 1m 3ft за Бела Таблета

DEN 242.00 254.40

Износ
check Во продавницата.


USB-C 3.1 Тип В Машки да Стандардниот USB 2.0 Машки Кабел
Се Водат Рамен Тенок Кабел
за Таблет
Должина : 100cm
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветер
Поддршка Scalable моќ полнење
Кабелот само трансфер USB 2.0 Податоци (480 Mbps).
за Таблет & Хард Диск

Должина на кабел:
1m
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
кабел
Тип:
Кабел Адаптер

Им се допаѓа и на купувачите..