• Продажбата
  • Ново
Жените Моден Дизајн Отвори Пети Црна Кожа Коленото Висока Рака Гладијатор Чизми кроена Тенка Висока Пета Чевли Облечи Чевли
zoom_in

Жените Моден Дизајн Отвори Пети Црна Кожа Коленото Висока Рака Гладијатор Чизми кроена Тенка Висока Пета Чевли Облечи Чевли

DEN 4604.00 6138.24

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Жените Моден Дизајн Отвори Пети Црна Кожа Коленото Висока Рака Гладијатор Чизми кроена Тенка Висока Пета Чевли Облечи Чевли
Опис :
Име : Жените Моден Дизајн Отвори Пети Црна Кожа Коленото Висока Рака Гладијатор Чизми кроена Тенка Висока Пета Чевли Облечи Чевли
Точка Бр : GA354
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
GA354
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок

Им се допаѓа и на купувачите..