• Продажбата
  • Ново
Bota feminina Луксузни Жени 10 Cm Високи Потпетици Црна Overknee Бедрото Високи Чизми Кожа Чорапи Chaussure Femme
zoom_in

Bota feminina Луксузни Жени 10 Cm Високи Потпетици Црна Overknee Бедрото Високи Чизми Кожа Чорапи Chaussure Femme

DEN 4774.00 7344.00

Износ
check Во продавницата.


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Нови
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Крава Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
Akamatsu
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Faux Крзно
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име:
zobairou
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Горниот Материјал:
Крава Сплит
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа

Им се допаѓа и на купувачите..