• Ново
14/23 Затка Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Адаптер За Поврзување Директно
zoom_in

14/23 Затка Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Адаптер За Поврзување Директно

DEN 57.60

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 14/23 Затка Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Адаптер За Поврзување Директно
Заеднички Тип : 14/23
Вкупна Должина : 54mm
Горниот дел О D : 11mm
Долниот O. D : 12mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..