• Ново
14/23 Заеднички Три Начин Дестилација Главата Адаптер Лабораторија Стакло Конектор Цевка
zoom_in

14/23 Заеднички Три Начин Дестилација Главата Адаптер Лабораторија Стакло Конектор Цевка

DEN 199.68

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 14/23 Заеднички Три Начин Дестилација Главата Адаптер Лабораторија Стакло Конектор Цевка
Заеднички Тип : 14/23
Затка : 14/23
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..