• Ново
150mm Лабораторија Стакло Crystallizing Јадења со Spout Crystallization Експеримент
zoom_in

150mm Лабораторија Стакло Crystallizing Јадења со Spout Crystallization Експеримент

DEN 205.92

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 150mm Лабораторија Стакло Crystallizing Јадења со Spout Crystallization Експеримент
Материјал : Стакло
Дијаметар : 150mm
Висина : 78mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..