• Ново
300мм 24/29 Штекер Заеднички Dimroth Рефлукс Стакло Кондензаторот Капе Дестилација Лабораторија
zoom_in

300мм 24/29 Штекер Заеднички Dimroth Рефлукс Стакло Кондензаторот Капе Дестилација Лабораторија

DEN 947.04

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 300мм 24/29 Штекер Заеднички Dimroth Рефлукс Стакло Кондензаторот Капе Дестилација Лабораторија
Големина : 300мм
Заеднички Тип : 24/29
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..