• Ново
3000ML Мембрана Стакло Филтер Апарати Сет со Инка и Колба Песок Core Опремување на
zoom_in

3000ML Мембрана Стакло Филтер Апарати Сет со Инка и Колба Песок Core Опремување на

DEN 7400.16

Износ
check Во продавницата.


Производ Објект : 3000 ML Мембрана Стакло Филтер Апарати Сет со Инка и Колба Песок Core Опремување на
Колба Капацитет : 3000 ML
Инка Капацитет : 300 ML
Филтер Micron Оценка : 40-80um
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Класификација:
Колба
Бренд Име:
BINFUL

Им се допаѓа и на купувачите..