• Ново
50mm Мини Лабораторија Стаклена Инка Borosilicate Стакло Триаголник Инка
zoom_in

50mm Мини Лабораторија Стаклена Инка Borosilicate Стакло Триаголник Инка

DEN 33.12

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 50mm Мини Лабораторија Стаклена Инка Borosilicate Стакло Триаголник Инка
Материјал : Стакло Borosilicate
Големина : 50mm
Инка Дијаметар : 50mm
Цевка O. D : 7mm
Цевка Должина : 52mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..