• Ново
300мм 19/26 Заеднички Allihn Стакло Кондензатори Штекер Сијалица Дестилација Лабораторија Стакло
zoom_in

300мм 19/26 Заеднички Allihn Стакло Кондензатори Штекер Сијалица Дестилација Лабораторија Стакло

DEN 640.32

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 300мм 19/26 Заеднички Allihn Стакло Кондензатори Штекер Сијалица Дестилација Лабораторија Стакло
Големина : 300мм
Заеднички Тип : 19/26
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..