• Ново
14/23 Заеднички Стакло Дестилација Адаптер 75 Степен Четири Начин За Намалување На Притисок
zoom_in

14/23 Заеднички Стакло Дестилација Адаптер 75 Степен Четири Начин За Намалување На Притисок

DEN 324.00

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 14/23 Заеднички Стакло Дестилација Адаптер 75 Степен Четири Начин За Намалување На Притисок
Заеднички Тип : 14/23
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..