• Ново
24/29 Затка Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Адаптер За Поврзување Директно
zoom_in

24/29 Затка Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Адаптер За Поврзување Директно

DEN 71.04

Износ
check Во продавницата.


Производ Објект : 24/29 Затка Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Адаптер За Поврзување Директно
Заеднички Тип : 24/29
Вкупна Должина : 86mm
Горниот дел О D : 11mm
Долниот O. D : 22mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Класификација:
Колба
Бренд Име:
BINFUL

Им се допаѓа и на купувачите..