• Ново
5000ML Конусна Erlenmeyer Колба G3.3 Borosilicate Стакло Лабораториски Материјали
zoom_in

5000ML Конусна Erlenmeyer Колба G3.3 Borosilicate Стакло Лабораториски Материјали

DEN 1628.16

Износ
check Во продавницата.


Производ Објект : 5000 ML Конусна Erlenmeyer Колба G3.3 Borosilicate Стакло Лабораториски Материјали
Материјал : G3.3 Borosilicate Стакло
Капацитет : 5000 ML
Големина на :
5000 ML Конусна Erlenmeyer Колба G3.3 Borosilicate Стакло Лабораториски Материјали
Секој Обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Класификација:
Колба
Бренд Име:
BINFUL

Им се допаѓа и на купувачите..