• Ново
29/32 Заеднички Дестилирани Стакло Адаптер 105Bend со Директно Цевка Labware
zoom_in

29/32 Заеднички Дестилирани Стакло Адаптер 105Bend со Директно Цевка Labware

DEN 117.12

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 29/32 Заеднички Дестилирани Стакло Адаптер 105°Наведнуваат со Директно Цевка Labware
Заеднички Тип : 29/32
Наведнуваат Цевка Должина : 75mm
Долната Цевка Должина : 110mm
Долната Цевка O. D : 12mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..