• Ново
200ML Лабораторија Волуметриски Колба Класа G3.3 Borosilicate Стакло Со Затка Бела
zoom_in

200ML Лабораторија Волуметриски Колба Класа G3.3 Borosilicate Стакло Со Затка Бела

DEN 180.48

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 200 ML Лабораторија Волуметриски Колба Класа G3.3 Borosilicate Стакло Со Затка Бела
Материјал : G3.3 Borosilicate Стакло
Капацитет : 200 ML
Demension
Устата Внатрешен Дијаметар : 14mm
Висина : 215mm
Дното Дијаметар : 75mm
Апаратот:
На корисен модел е погоден за лабораторијата за научно-истражувачки институции, универзитети и колеџи, медицински и здравствени институции, индустриски и рударски претпријатија, итн., и се користи за разредување на позната концентрација решение и подготовка на стандарден раствор!
Секој Обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Им се допаѓа и на купувачите..