• Ново
15ML Borosilicate Лабораторија Стакло Ткиво Мелница Homogenizer се Прелива Spout Крстот Рачка
zoom_in

15ML Borosilicate Лабораторија Стакло Ткиво Мелница Homogenizer се Прелива Spout Крстот Рачка

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.


Производ Објект : 15 ML Borosilicate Лабораторија Стакло Ткиво Мелница Homogenizer се Прелива Spout Крстот Рачка
Материјал : Стакло Borosilicate
Капацитет : 15 ML
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Класификација:
Колба
Бренд Име:
BINFUL

Им се допаѓа и на купувачите..