• Продажбата
  • Ново
100pcs 3 боја Слатки Бонбони Пакет, Фолија Хартија Чоколадо Lolly Фолија Wrappers Плоштад
zoom_in

100pcs 3 боја Слатки Бонбони Пакет, Фолија Хартија Чоколадо Lolly Фолија Wrappers Плоштад

DEN 52.00 55.20

Износ
check Во продавницата.


Опис : Количеството : 1 сет (100pcs) Боја : Црвен/ Портокал/ Gold/ Сино/ Сребрена/ Кафе/ Виолетова/ Синозелена Големина : 80mm x 80mm/ 3.12" x 3.12"(инчен) (приближно) Материјал : Алуминиум фолија Карактеристики : Цврсти и светли бои. Идеален за завиткување било кондиторските производи. Пакет се вклучени : 100pcs/Set Бонбони Пакет, Фолија Хартија

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
KECTTIO
Број На Модел На:
F8F11
Материјал:
Пластични
Колаче Алатки Тип:
Чоколадо lolly Фолија Wrappers
Тип:
Настан & Партија Материјали

Им се допаѓа и на купувачите..