• Продажбата
  • Ново
Големи Правоаголни Рамен Не-стап Пан Торта За Печено Чипс Бисквити Кујнски Алатки за Печење Рерна Посебни Мувла
zoom_in

Големи Правоаголни Рамен Не-стап Пан Торта За Печено Чипс Бисквити Кујнски Алатки за Печење Рерна Посебни Мувла

DEN 407.00 557.28

Износ
check Во продавницата.

-Безбеден за употреба, се добар избор за DIY леб, пица,колачиња, лесно да биде рамна и чиста. -Внатрешен не држи, лесно да се demould. -Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Материјал : Челик Боја : Црна Димензии : 37*25.5*1.6 см(Види слика) Пакет се Вклучени : 1x pc пан торта ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 mm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. 1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3)Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4)Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 7-39 работни денови за испорака. 5)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7)врз основа на акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
KBHB0206
Бренд Име:
LC СВЕТЛИНА КАБИНЕТ
Материјал:
Метал
Колаче Алатки Тип:
за печење

Им се допаѓа и на купувачите..