• Ново
alldata АВТО Поправка софтвер v10.53 и 2018.03 mb ѕвезда c4 со hdd 1tb со лаптоп D630 дијагностички компјутер 4g подготвен е да употребува
zoom_in

alldata АВТО Поправка софтвер v10.53 и 2018.03 mb ѕвезда c4 со hdd 1tb со лаптоп D630 дијагностички компјутер 4g подготвен е да употребува

DEN 36529.44

Износ
check Во продавницата.


MB SD C4 Пакет Листа 1. 1pc x C4 Мултиплексер 2. 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3. 1pc x 38 PIN Кабел 4. 1pc x 14 PIN Кабел 5. 1pc x 8 PIN Кабел 6. 1pc x Lan Кабел 7. 1pc x c4 софтвер + alldata во 1000gb hdd 8. 1pc x D630 лаптоп 4g втора рака Alldata 10.53 јп : Целосен сет опис на каталогот : Професионална поправка продавници треба струја, фабрика-точни информации за да ја исполнат сложената поправка барањата на денешниот автомобилската индустрија. ALLDATA продавници имаат брз пристап до индустријата е најдобар информации за возила од 1982 година за да ја презентира, вклучувајќи TSBs, одржување распоредот, производителот се потсетиме на информации, OE решенија, и фабрика слики и дијаграми. ALLDATA , водечки компјутерски-базирани дијагностички, поправка и проценка на информацискиот систем, да ви помогне да ја зголеми продавница перформанси и да се изгради лојалноста на клиентите како можете ефикасно поправка повеќе го прави и да се намали comebacks. ALLDATA 10.53 Contents List : Daignosis и Поправка на Сите Дијагностички Проблеми Кодови(DTC) Релеи и Модули Сензори и Прекинувачи за Одржување на Моторот, Ладење и Издувните Мотори за Управување со Пренос и Drivetrain Сопирачки и Контрола на тракцијата Започнување и Полни Енергија и Земјата Дистрибуција на Управувањето и Суспензијата Греење и Климатизација насоченоста Додатоци и Опционална Опрема Телото и Рамка Контрола на Крстарење Инструмент-Таблата, Gauses и Предупредување Индикатори Осветлување и Рогови Windows и Стакло Wiper и за Миење на Системи за Делови и Работна сила Популарни Информации Дијагностички Проблеми Кодови за DTC и Технички Услуги Билтени Спецификации Локации Дијаграми Услуга Мерки на претпазливост Техничар Безбедносни Информации Возила Штета Предупредувања Возило Идентификација Алатки и Опрема за Систем за Дијагноза Пет-Чекор отстранување Проблеми Мерки на претпазливост за решавање на Проблеми Тестови за Општи Проблеми Моќ Реле Тест Љубезно ве молиме имајте на ум!!! 1. ве молиме не ја вметнете батеријата за c4, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил 2.

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Верзија На Софтвер:
најновите
Хардвер Верзија:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
1 година
Специјални Функции:
дијагностичка алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
лаптоп ram меморија:
4g
Хард Диск:
1tb 1000gb
ALLDATA:
ALLDATA

Им се допаѓа и на купувачите..