• Продажбата
  • Ново
Tonlinker Мажите Вистински Крава Кожна Торба за во Автомобил Копче Паричници Мода Жените Housekeeper Носителите на Копчето Организатор Автомобил Копче Случај Прстен Носите
zoom_in

Tonlinker Мажите Вистински Крава Кожна Торба за во Автомобил Копче Паричници Мода Жените Housekeeper Носителите на Копчето Организатор Автомобил Копче Случај Прстен Носите

DEN 326.00 383.52

Износ
check Во продавницата.


Висок Квалитет Tonlinker Нови Мажите Вистински Крава Кожна Торба за во Автомобил Копче Паричници Мода Жените Housekeeper Носителите на Копчето Организатор Автомобил Копче Случај Прстен Покрие Носителот
Пакет Тежина : 0.1 кг 1.1 Компјутери по собата.
2.Направен од Вистински Кравја Кожа 3.тоа е одговара за Housekeeper Носителите на Копчето Организатор Автомобил Копче Случај Прстен Покрие Носителот
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
Бренд Име : tonlinker Предмет Тип : Копче Паричници Материјал Состав : cowhide Шаблон Тип : Цврсти Број на Модел : YSBZH01-9 Облик : Барел во облик Пол : Унисекс Објект Должина : 11 Стил : Деловен Објект Ширина : 6.5 Главен Материјал : Вистинска Кожа

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
tonlinker

Им се допаѓа и на купувачите..