• Продажбата
  • Ново
Љубов Копче Тока Креативни Автомобил Копче Синџир Мажи Жени Торба Украси ѕвезда клучните прстени
zoom_in

Љубов Копче Тока Креативни Автомобил Копче Синџир Мажи Жени Торба Украси ѕвезда клучните прстени

DEN 129.00 143.52

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Бренд Име:
nevstop
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
1
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден

Им се допаѓа и на купувачите..