• Продажбата
  • Ново
12pcs/многу Убави Смола Животинско Пет Кучиња Копче Прстен Schnauzer Велшки Corgi Keychains Подарок За Жена Накит Копче Синџир За Куче Љубовник
zoom_in

12pcs/многу Убави Смола Животинско Пет Кучиња Копче Прстен Schnauzer Велшки Corgi Keychains Подарок За Жена Накит Копче Синџир За Куче Љубовник

DEN 609.00 811.20

Износ
check Во продавницата.

12pcs/многу Убави Смола Животинско Пет Кучиња Копче Прстен Schnauzer Велшки Corgi Keychains Подарок За Жена Накит Копче Синџир За Куче Љубовник
Превозот Опции на руски :
Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух Mail
Цел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот
Цел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Повратни информации : 1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. 2. Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни даваат неутрален или негативен фидбек,бидејќи негативен фидбек не може да реши нешто. 3. Следна цел, Ние ќе ви даде ПОВЕЌЕ ПОПУСТ. Контакт со Нас на : Нашата продавница : 1 : Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress. 2 : Поддршка пад на превозот, ве молиме контактирајте со нас.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Flyingforest
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
m
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
is_customized:
Yes
Моделот Објект:
Corgi schnauzer велшки
Повод:
Запознавање/Годишнината /Партија/ Подарок
Производ Карактеристики:
Смола копче прстен
Style1:
Симпатична, убава, трендовски

Им се допаѓа и на купувачите..