• Ново
13cm Големи Крзно PomPom Топката Keyring Меки Крзно Кадифен Копче Прстен Keychain Чанта Pendant Шарм Копче Синџир Мулти-бои
zoom_in

13cm Големи Крзно PomPom Топката Keyring Меки Крзно Кадифен Копче Прстен Keychain Чанта Pendant Шарм Копче Синџир Мулти-бои

DEN 144.00

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Алуминиумски, Вештачко Крзно Големина : Кол. 13cm Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см Точка Бр : A8947 Објект Боја : Како на сликата покажува Количеството : 1pc Состојба : 100% Сосема Нов Карактеристики Pompom чанта keychain Multicolors мода накит за мобилен телефон, чанта
J EWELRY ОДРЖУВАЊЕ answer : ___________________________ Note : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E8947
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ILOVEDIY
is_customized:
No
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Цинк Легура +Вештачко Крзно
Големина:
Dia. 13cm
боја:
како Слика
Количина:
1 buc
користат за:
Клучни синџир Копче Прстен, Жените Торба телефон Декоративни Синџири

Им се допаѓа и на купувачите..