• Продажбата
  • Ново
Прсти во песок и се пие во мојата рака Шарм Keychain Божиќ Подарок Накит #LN1301-К
zoom_in

Прсти во песок и се пие во мојата рака Шарм Keychain Божиќ Подарок Накит LN1301-К

DEN 87.00 102.72

Износ
check Во продавницата.


Pendant Висина : 2,2 СМ Натпис : "Прсти во песок и се пие во мојата рака" Грижа информации :
Накит е деликатна..ве молиме НЕ затегнување, се повлече на вашиот ѓердан. Тоа нема да се држи до тоа!
Можете да полски вашиот ѓердан користејќи мека памучна крпа, не користете било какви средства за чистење агенти. Не спреј вашиот ѓердан со парфем, очила или други хемикалии. Не се носат во туш, или базен или додека си спие. Ве молиме однесувајте се кон вашиот предмет со нега.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Oralevin
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LN1301-к
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Функција:
моден накит
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Им се допаѓа и на купувачите..