• Продажбата
  • Ново
1PCS Пластични Тапа Aerator Поправка Комплет за Замена Алатка Spanner за Славина Aerator Spanner Клуч санитарија
zoom_in

1PCS Пластични Тапа Aerator Поправка Комплет за Замена Алатка Spanner за Славина Aerator Spanner Клуч санитарија

DEN 39.00 44.64

Износ
check Во продавницата.


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Штекер универзален клуч
3. Материјал : ABS
5. Боја : Жолта
Пакетот вклучува :
1pcs* Штекер универзален клуч (алатка делови не се вклучуваат)

Број На Модел На:
GJ0320-01
Тип:
Комбинација Клуч
Карактеристики:
Двојно Крајот,Експлозија-доказ,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Штекер универзален клуч
Материјал:
ABS
Се применува за:
M20/M28/M24/M22
feature1:
Хексадецимален Копче
Карактеристика 2:
spanner
функција 3:
Мултифункционален Aerator Spanner
боја:
Жолта
Материјал:
ABS

Им се допаѓа и на купувачите..